Oferta

Nasza oferta skierowana jest zarówno do grup zorganizowanych jak i niewielkich zespołów np. rodzinnych.

Bawią się u nas zarówno przedszkolaki jak i dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

Organizujemy : pikniki szkolne, urodziny z grami terenowymi  zarówno dziecka jak i dorosłego, imprezy integracyjne dla firm, eventy.

 

Przygodę z labiryntami rozpoczynamy na terenie gospodarstwa, gdzie uczestnicy zostają podzieleni na zespoły, które następnie budują swój własny labirynt z klocków. Pierwszy zespół, któremu się to uda rusza przez las do wierzbowych labiryntów.

 

Przed śmiałkami droga, którą wyznaczają zadania gry „O czym szumią wierzby”. W jej rezultacie wszystkie zespoły spotykają się na łące w Pradolinie rzeki Grabowej.

Gra „Paprockie zwierzaki” rozgrywana w wielkim labiryncie typu błędnik to tylko rozgrzewka przed walką o zdobycie stojącej przed nim labiryntowej  wieży.

Okazuje się, że to nie ostatnia zabawa w tym miejscu, ale szczegóły zdradzimy tylko temu, kto zechce sprawdzić je osobiście.

 

Po grach i zabawach w zespole labiryntów  następuje powrót do gospodarstwa. Oczywiście inną trasą niż wcześniej. Po drodze śmiałkowie m.in. zdobywają „Piaskową górę”

 

Tymczasem w gospodarstwie czekają kolejne zabawy, między innymi balonowa katapulta, mega-bańki mydlane oraz gra podwórkowa. Jednak wcześniej – przed drugą – dawką gier, niezbędny będzie zasłużony odpoczynek. Zachęcamy do  przywiezienia własnego prowiantu lub skorzystania  posiłku w gospodarstwie :

 

Na indywiduwalne zamówienia przygotowujemy też pola do gry w disc-golfa, czyli niesamowitą mieszankę golfa, friesbie i koszykówki.

 

Informacje praktyczne:

 

Nasza oferta jest tak przygotowana, aby grupy bawiły się i rywalizowały w wielu grach labiryntowych, pod okiem animatorów. To co ważne uczestnicy zabaw powinni być wyposażeni w wygodne obuwie oraz ubiór! W związku z tym należy obserwować pogodę i ubrać się odpowiednio do warunków atmosferycznych. Jeżeli zamierzacie odwiedzić nas po deszczu prosimy o zabranie kaloszy (ewentualnie obuwia nie przemakającego) i stroju, który zapewni grupie komfort na czas

uczestniczenia w grach terenowych. Część zabaw labiryntowych usytuowana jest w pięknym krajobrazie Pradoliny rzeki Grabowej, gdzie posadzone są wierzbowe labirynty.

 

 

LOSOWA OPINIA

Pokonaliśmy meandry labiryntów, zdobyliśmy wieżę
nauczyliśmy się szlachetnej rywalizacji
doskonale się przy tym bawiąc!

serdecznie dziękujemy

zwiadowcy z
"Dziupli Tropicieli Przygód"