Nieopodal Darłowa, 20 km na południowy-wschód od wybrzeża Bałtyku, wśród lasów i pagórków w malowniczej PradolinIe rzeki Grabowej znajduje się miejsce gdzie smartfony czy tablety należy odłożyć w kąt.

 

GOSPODARSTWO

 Paproty to zachodniopomorska wieś, z wieloma typowymi dla tego regionu pięknymi szachulcowymi zabudowaniami gospodarczymi. Dowiesz się tu nieco o wsi, zagrasz w grę gospodarską, a także poznasz miejscowe gatunki roślin i zwierząt.

EDUKACYJNE

bo gry i zabawy do których zapraszamy  uczą. Zapewne dlatego tak chętnie odwiedzają nas grupy szkolne i rodziny z dziećmi szukających czegoś więcej niż atrakcji nadmorskich deptaków.

Nie bez przyczyny jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

W LABIRYNTACH

 zamiast pszenicy i ziemniaków rosną tu... labirynty. Nie jeden i nie dwa. Jest tu zatem labirynt klasyczny i jego bałtycka odmiana. Jest też błędnik, za którym przepadają najbardziej amatorzy przygód. A przede wszystkim są labiryntowe gry i zabawy  prowadzone przez animatorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

 

Wersja do druku

LOSOWA OPINIA

Wspaniała atmosfera, cudowni i wiecznie uśmiechnięci ludzie z pasją :) Teraz, zanim powiem "Nie da się", policzę do dziesięciu i spróbuję jeszcze raz :D Dziękujemy za wspaniały dzień! Marika De