Nieopodal Darłowa, 20 km na południowy-wschód od wybrzeża Bałtyku, wśród lasów i pagórków w malowniczej PradolinIe rzeki Grabowej znajduje się miejsce gdzie smartfony czy tablety należy odłożyć w kąt.

 

GOSPODARSTWO

 Paproty to zachodniopomorska wieś, z wieloma typowymi dla tego regionu pięknymi szachulcowymi zabudowaniami gospodarczymi. Dowiesz się tu nieco o wsi, zagrasz w grę gospodarską, a także poznasz miejscowe gatunki roślin i zwierząt.

EDUKACYJNE

bo gry i zabawy do których zapraszamy  uczą. Zapewne dlatego tak chętnie odwiedzają nas grupy szkolne i rodziny z dziećmi szukających czegoś więcej niż atrakcji nadmorskich deptaków.

Nie bez przyczyny jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

W LABIRYNTACH

 zamiast pszenicy i ziemniaków rosną tu... labirynty. Nie jeden i nie dwa. Jest tu zatem labirynt klasyczny i jego bałtycka odmiana. Jest też błędnik, za którym przepadają najbardziej amatorzy przygód. A przede wszystkim są labiryntowe gry i zabawy  prowadzone przez animatorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

 

Zobacz nasze labirynty i gospodarstwo z lotu ptaka!

Wersja do druku

LOSOWA OPINIA

16 maja 2014 r. odwiedziliśmy malowniczą i spokojną wieś Paproty, która jest w stanie zagwarantować nietuzinkową rozrywkę dla dzieci jak i dorosłych. Wszystko to za sprawą Państwa Iwony i Stanisława Rybickich i ich Gospodarstwa Edukacyjnego „W labiryntach”. Uczestniczyliśmy w fantastycznej grze terenowej, tworzyliśmy mega bańki i bawiliśmy się, jak w lany poniedziałek, balonową katapultą (było mokro!!!). Otaczała nas cudowna przyroda, zielone labirynty i przyjaźni ludzie. Kiełbaski z grilla smakowały wyśmienicie. Ukłony dla właścicieli!