Nieopodal Darłowa, 20 km na południowy-wschód od wybrzeża Bałtyku, wśród lasów i pagórków w malowniczej PradolinIe rzeki Grabowej znajduje się miejsce gdzie smartfony czy tablety należy odłożyć w kąt.

 

GOSPODARSTWO

 Paproty to zachodniopomorska wieś, z wieloma typowymi dla tego regionu pięknymi szachulcowymi zabudowaniami gospodarczymi. Dowiesz się tu nieco o wsi, zagrasz w grę gospodarską, a także poznasz miejscowe gatunki roślin i zwierząt.

EDUKACYJNE

bo gry i zabawy do których zapraszamy  uczą. Zapewne dlatego tak chętnie odwiedzają nas grupy szkolne i rodziny z dziećmi szukających czegoś więcej niż atrakcji nadmorskich deptaków.

Nie bez przyczyny jesteśmy członkiem Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

W LABIRYNTACH

 zamiast pszenicy i ziemniaków rosną tu... labirynty. Nie jeden i nie dwa. Jest tu zatem labirynt klasyczny i jego bałtycka odmiana. Jest też błędnik, za którym przepadają najbardziej amatorzy przygód. A przede wszystkim są labiryntowe gry i zabawy  prowadzone przez animatorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

 

Wersja do druku

LOSOWA OPINIA

O Paprotach słyszałem od kilku lat, ale dopiero dziś trafiłem do gospodarstwa edukacyjnego Państwa Rybickich. Gratuluję pasji, pomysłu na atrakcję turystyczną i chęci ciągłego rozwoju i doskonalenia swojej oferty. Polecam wszystkim ten adres: zarówno turystom znad morza po plaży lub gdy plażowanie nie jest możliwe, jak i mieszkańcom Pomorza. Doskonałe miejsce na wypad rodzinny z dziećmi, najlepiej z grupą przyjaciół. Serdecznie polecam!,

Arkadiusz Klimowicz
burmistrz miasta Darłowo